DKH124V70W
Виробник
dk-Дорожная Карта (Україна)
Технология
Галогеновые
Тип лампы
H1
Напряжение
24 V
Мощность
70 W
Цвет колбы
Прозорий
Технологія
Галогеновые
Тип лампи
H1
Напруга
24 V
Потужність
70 W
Колір колби
Прозорий
Opel
Електрика та Освітлення
Країна: Україна
Лампа головного світла H1 24V 70W <ДК> Dk-Дорожная Карта DKH124V70W
  • 0 відгуків
  • сьогодні
  • Код: 439685
Самовивіз з магазину
Київ
Безкоштовно
Доставка
На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Києву (до під'їзду) Кур'єром по Києву (до під'їзду)
Кур'єром по Україні (до дверей) Кур'єром по Україні (до дверей)
Тариф перевізника
Оплата
Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами
Гарантія
Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →
Аналоги «dk-Дорожная Карта DKH124V70W»
Лампа розжарювання H1 12V 55W P14,5s XENON BLUE (вир-во Bosch) BOSCH 1 987 302 015 BOSCH
Лампа розжарювання, H1 24V 70W P 14,5s HELLA 8GH002089251
АВТОМОБІЛЬНА ЛАМПА РОЗЖАРЮВАННЯ BOSCH 1 987 302 860 BOSCH
Лампа розжарювання BOSCH 1 987 301 088 BOSCH
Лампа розжарювання 12V 55W H1 PURE LIGHT (вир-во Bosch) BOSCH 1987302011 BOSCH
Автолампа (12V 55W H1 PURE LIGHT блістер) BOSCH 1 987 301 005 BOSCH
Лампа розжарювання H1 12V 55W GigaLight +120 (blister 1шт) ((вир-во Bosch) BOSCH 1 987 301 108 BOSCH