DK24V21W
Виробник
dk-Дорожная Карта (Україна)
Технология
Накаливания
Тип лампы
P21W
Напряжение
12 V
Цвет колбы
Прозорий
Цоколь
BA15s
Технологія
Накаливания
Тип лампи
P21W
Напруга
12 V
Колір колби
Прозорий
Країна: Україна
Лампа покажчиків поворотів і стоп-сигналів BA15s 24V P21W <ДК> Dk-Дорожная Карта DK24V21W
  • 0 відгуків
  • сьогодні
  • Код: 433473
Самовивіз з магазину
Київ
Безкоштовно
Доставка
На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
Кур'єром по Києву (до під'їзду) Кур'єром по Києву (до під'їзду)
Кур'єром по Україні (до дверей) Кур'єром по Україні (до дверей)
Тариф перевізника
Оплата
Visa Master Card Apple Pay Google Pay Monobank Приватбанк оплата частинами
Гарантія
Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →
Аналоги «dk-Дорожная Карта DK24V21W»
Лампа розжарювання BOSCH 1987302811 BOSCH
Топ продажів
Лампа фари 12V 21W P21W BA15s BOSCH 1987302201 BOSCH