AD19CH480
Виробник
BLUE PRINT (Німеччина)
Застарілий номер
AD19HC480
Довжина [мм]
480
Вага [кг]
0.110
Дизайн щітки склоочисника
Вигнута щітка склоочисника
Довжина [дюйм]
19
Тип кріплення
Кріплення у вигляді гачка
Acura
Alfa Romeo
Audi
BMW
Chevrolet
Chrysler
Про виробника BLUE PRINT
Країна: Німеччина
Сайт виробника: https://www.blue-print.com/home/
Щітка склоочисника (480мм) BLUE PRINT AD19CH480
  • 0 відгуків
для перевірки сумісності товару
Аналоги «BLUE PRINT AD19CH480»
Щітка склоочисника (475мм) VW Polo/Golf IV/Skoda Octavia/Renault Laguna/Opel Omega 86- BOSCH 3 397 004 669 BOSCH
Топ продажів
Склоочисник DENSO DM-048
Щітка склоочисника (475 мм) Audi/VW/Skoda/Renault/Opel 86- Valeo 575548
Склоочисник DENSO DM-548
Щітка склоочисника DENSO DM648
Щітка склоочисника каркасна універсальна 19" (475мм) HELLA 9XW178878191
Щітки склоочисника (475/475mm) Daewoo Lanos/Ford Fiesta 72- BOSCH 3 397 118 541 BOSCH
Щітки склоочисника (480/480mm) Daewoo Lanos/Nubira/Chevrolet Lacetti 97- BOSCH 3 397 118 540 BOSCH
Щітка склоочисника (475mm) Daewoo Lanos/Nubira/Chevrolet Lacetti 97- BOSCH 3 397 004 582 BOSCH
Щітка склоочисника (480мм) Daewoo Lanos/Nubira/Chevrolet Lacetti 97- Valeo 574114