AD14RR350A
Виробник
BLUE PRINT (Німеччина)
Застарілий номер
ADG09784
Сторона встановлення
Позаду
Довжина [дюйм]
14
Довжина [мм]
350
Вага [кг]
0.056
Daihatsu
Hyundai
KIA
Lexus
Mazda
Mitsubishi
Про виробника BLUE PRINT
Країна: Німеччина
Сайт виробника: https://www.blue-print.com/home/
Щітка склоочисника (задня) (350мм) BLUE PRINT AD14RR350A
  • 0 відгуків
для перевірки сумісності товару
Аналоги «BLUE PRINT AD14RR350A»
Щітки склоочисника DENSO DRB-040
Топ продажів
Щітка склоочисника (задня) (345mm) Hyundai Tucson/Santa Fe II/Mazda CX-5 06- Valeo 574207
Топ продажів
Склоочисник DENSO DRB-035
Щітка склоочисника (задня) (400mm) Lexus GX/Toyota Land Cruiser 01-10 BOSCH 3 397 011 431 BOSCH
Щітка склоочисника каркасна задня 350мм ExactFit Rear Hyundai Santa Fe, Ria Rio II, Mazda CX-7, Toyota Avensis (B) TRICO Trico EX350