Олександр 22.05.2025 13:13
Гарний магазин, ввічливий продавець.Все швидко і оперативно. Ціна адекватна, запчастини якісні, дякую, гарного дня.
Менеджер магазина 22.06.2026
Дякуємо за Вашу високу оцінку!
Гарний магазин, ввічливий продавець.Все швидко і оперативно. Ціна адекватна, запчастини якісні, дякую, гарного дня.
Дякуємо за Вашу високу оцінку!